plfren

BRNO BIENNALE I CZESKI MODERNIZM

Termin: 10.05.2018 - 13.05.2018

Cena: 750,00 zł

Jeśli dokonujesz rezerwacji w systemie turnus.com.pl po raz pierwszy, wypełnij poniższy formularz.

Jeśli wcześniej dokonywałeś rezerwacji w systemie turnus.com.pl, zostało utworzone dla Ciebie konto. Aby dokonać rezerwacji zaloguj się na swoje konto korzystając z linku login.

Formularz rezerwacji

Email: *
Imię: *
Nazwisko: *
Telefon kontaktowy: *
Rodzaj dokumentu (wpisz: dowód osobisty/paszport): *
Numer dokumentu: *
Data urodzenia (rrrr-mm-dd): *
Wybierz hasło (min. 6 znaków): *
Powtórz hasło: *
Ilość osób: *
Osoba 1.
skopiuj dane zamawiającego
Imię:
Nazwisko:
Data urodzenia (rrrr-mm-dd):
Osoba ucząca się:
Zaznacz to pole, jeżeli ubezpieczony nie ukończył 25 roku życia.

* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Warunki Uczestnictwa w imprezie turystycznej firmy TURNUS. Akceptacja warunków uczestnictwa jest jednoznaczna z zawarciem umowy o swiadczenie usług turystycznych.

* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Ogólne Warunki Ubezpieczenia Travel World TU europa SA. Rozumiem, że na wyjazdach krajowych mogę wykupić dodatkowe ubezpieczenie NNW i KL TU Europa SA, ale nie jest ono obowiązkowe.
Uwaga: Klient jest objęty ubezpieczeniem Travel World tylko na wyjazdach zagranicznych. Na wyjazdach krajowych można wykupić ubezpieczenie NNW i KL. Zaznaczenie tego pola jest konieczne, aby kontynuować proces rezerwacji.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rezerwacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. nr 133 poz. 883). Klient ma prawo do wglądu i aktualizacji swoich danych osobowych.

 

* - Pola wymagane

 Dotpay